MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 10291204
nr 1029 1204
Stol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 april 2016
kl 20:51:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr